Objednávky: 0940 62 62 62
Práca, to je únava
masáž, to je úľava

Rezervačný systém

Rezervácia

Ako si rezervovať termín?

- Zavolajte si.

Skutočne nič viac nie je potrebné. Jednoducho zavoláte na 0940 62 62 62. Ak nedvíham telefón, znamená to, že masírujem, šoférujem alebo spím a zavolám Vám späť hneď ako to bude možné.

Zmena alebo zrušenie rezervácie

Ak si prajete zmeniť alebo zrušiť rezerváciu, zavolajte alebo napíšte správu na 0940 62 62 62, podľa možností hneď ako zistíte, že Vám Vaša rezervácia nevyhovuje. Poprosím, najneskôr deň vopred.

Ak klient nepríde…

- Ak klient nepríde na dohodnutý termín, volám mu, aby som zistil, kde je, či je naceste a podobne.

- Ak nedvíha telefón, predpokladám, že je v aute, v dopravnej zápche, nemôže telefonovať a na masáž príde ASAP… Klient ktorý prišiel neskoro, má morálnu povinnosť zaplatiť za masáž v plnej výške.

- Ak klient vôbec nepríde na masáž, predpokladám že sa stalo niečo veľmi vážne a že ešte dnes sa ozve a situáciu vysvetlí (dopravná nehoda, akútne zdravotné ošetrenie,…)

- Ak sa klient vôbec neozve, dáva tým najavo, že je neseriózny, že nemá slušné vychovanie a nevie čo sa patrí. Jeho telefónne číslo zablokujem, aby sa mi už viac nedovolal a svojou neserióznosťou išiel nabudúce znepríjemňovať deň niekomu inému. Prečo? Lebo obsadený termín mohol radšej využiť niekto, kto masáž skutočne potrebuje, príde, kto si váži môj čas. Tiež preto, že za rezerváciu si nepýtam žiadnu zálohu a takýto neseriózny človek mi spôsobí finančnú škodu, keďže dnešný nevyužitý termín sa mi už nepodarí obsadiť. Zablokovaných telefónnych čísel už mám viac ako tucet.

Ak nemôžete prísť, proste mi napíšte správu vopred, veď sa nič nedeje.

S priateľským pozdravom:
Juraj – Váš masér

 

0940 62 62 62

späť na hlavné menu