Objednávky: 0940 62 62 62
Práca, to je únava
masáž, to je úľava

Sme tu pre Vás! :)

Túžite sa zrelaxovať, hľadáte možnosti regenerácie vlastného tela, či spôsob ako sa zbaviť bolestí?
Sme tu pre Vás!

 

Masér Juraj:

j 

Zdravím všetkých dobrých ľudí! :) 

Masírovať som sa učil v Thajsku, v meste Chiang Mai, v škole Sabai De Ka. Spravil som si 10 certifikátov a vrátil som sa na Slovensko. U nás som absolvoval mnohé školenia, vďaka ktorým som držiteľom množstva ďalších certifikátov a môžem vykonávať viazanú živnosť Wellness pracovník – masérske služby. Postupne sa vzdelávam a špecializujem podľa potrieb mojich klientiek / klientov.

Občas dostávam otázku, či ma masírovanie baví. Jasné, že áno! Odjakživa ma bavilo „mačkať“ ľuďom trapézy, no a dnes, keď už viem, čo a ako treba robiť na profesionálnej úrovni, moje nadšenie pre remeslo sa ešte stupňuje. V neposlednom rade, keď mi spokojná klientka povie „potom, ako ste mi urobili tie mäkké techniky, mi na tri týždne prestali tŕpnuť ruky“, je to nesmierne povzbudenie do ďalšej práce a štúdia.

Všetkým klientom srdečne Ďakujem za prejavenú dôveru!

S priateľským pozdravom:
Juraj, Váš masér

 

 

Thajský masér Dram:

img_1291

Thajský masér vo Vrakuni


Krásny deň Vám prajem!

Moje pravé meno je Nakornpong, ale môžete ma volať Dram – to je moja prezývka. Dorozumiem sa thajsky a anglicky. Ak nehovoríte ani jedným z týchto jazykov, buďte bez obáv. Juraj nám pred masážou všetko potrebné preloží. :)

Mám 5 rokov praxe v masírovaní v najlepších thajských salónoch a od mája 2023 som tu pre Vás. Mám skúsenosti v mnohých typoch masáží, vyberte si čo sa Vám páči.

Teším sa na Vás! :)
Váš masér Dram

 

Objednajte sa na 0940 62 62 62 (SMS/WhatsApp)

 

späť na hlavné menu