Objednávky: 0940 62 62 62
Práca, to je únava
masáž, to je úľava

Prajete si maséra alebo masérku?

Túžite sa zrelaxovať, hľadáte možnosti regenerácie vlastného tela, či spôsob ako sa zbaviť bolestí?
Sme tu pre Vás!

 

 Juraj

j 

 

Masírovať som sa učil v Thajsku, v meste Chiang Mai, v škole Sabai De Ka. Spravil som si 10 certifikátov a vrátil som sa na Slovensko. Tu som absolvoval mnohé ďalšie školenia, vďaka ktorým som držiteľom ďalších 10-tich certifikátov. Postupne sa vzdelávam a špecializujem podľa potrieb mojich klientov / klientiek.

Občas dostávam otázku, či ma masírovanie baví. Jasné, že áno! Odjakživa ma bavilo „mačkať“ ľuďom trapézy, no a dnes, keď už viem, čo a ako treba robiť na profesionálnej úrovni, moje nadšenie pre remeslo sa ešte stupňuje. V neposlednom rade, keď mi spokojná klientka povie „potom, ako ste mi urobili tie mäkké techniky, mi na tri týždne prestali tŕpnuť ruky“, je to nesmierne povzbudenie do ďalšej práce a štúdia.

Všetkým klientom srdečne Ďakujem za prejavenú dôveru!

  masáže s Jurajom

 

Andrejka

a

Vždy som pracovala v oblasti zdravia, konkrétnejšie ako farmaceutický laborant. Masáže som túžila robiť už veľmi dlho, ale môj sen sa mi splnil až teraz. Profesionálne sa masážam venujem od roku 2014 a odvtedy sa v tejto oblasti neustále vzdelávam. Tieto dve profesie sa navzájom veľmi dobre dopĺňajú. Na rozdiel od liekov však moje masáže nemajú nežiadúce vedľajšie účinky.

  masáže s Andrejkou

 


Objednajte sa na 0940 62 62 62