Objednávky: 0903 264 520
Práca, to je únava
masáž, to je úľava

Predstavujem Vám náš tím profesionálov:

Túžite sa zrelaxovať, hľadáte možnosti regenerácie vlastného tela, či spôsob ako sa zbaviť bolestí?
Sme tu pre Vás!

 

 Juraj

j 

 

Masírovať som sa učil v Thajsku, v meste Chiang Mai, v škole Sabai De Ka, v máji roku 2018. Spravil som si 10 certifikátov a vrátil som sa na Slovensko. Tu som absolvoval masérsky kurz akreditovaný MŠ SR. Postupne sa doškolujem a špecializujem podľa potrieb mojich klientov / klientiek.

Občas dostávam otázku, či ma masírovanie baví. Jasné, že áno! Odjakživa ma bavilo „mačkať“ ľuďom trapézy, no a dnes, keď už viem, čo a ako treba robiť na profesionálnej úrovni, moje nadšenie pre remeslo sa ešte stupňuje. V neposlednom rade, keď mi spokojná klientka povie „potom, ako ste mi urobili tie mäkké techniky, mi na tri týždne prestali tŕpnuť ruky“, je to nesmierne povzbudenie do ďalšej práce a štúdia.

Všetkým klientom srdečne Ďakujem za prejavenú dôveru!

Masáže s Jurajom

 

Andrejka

a

Vždy som pracovala v oblasti zdravia, konkrétnejšie ako farmaceutický laborant. Masáže som túžila robiť už veľmi dlho, ale môj sen sa mi splnil až teraz. Profesionálne sa masážam venujem od roku 2014 a odvtedy sa v tejto oblasti neustále vzdelávam. Tieto dve profesie sa navzájom veľmi dobre dopĺňajú. Na rozdiel od liekov však moje masáže nemajú nežiadúce vedľajšie účinky.

Masáže s Andrejkou

 

Ľuboš

l

Pán doktor Ľuboš Špendel získal kvalitné masérske vzdelanie na Strednej Zdravotnej škole Levice už v roku 1996. Od tej doby ho Slovenský Červený kríž ocenil titulom „masér roka“ už tri krát (r. 2008, 2010, 2013)! V roku 2013 sa stal lekárom alternatívnej medicíny. Od roku 2015 sa aktívne venuje aj akupunktúre, akupresúre, chiropraxií, shiatsu, kozmetickej masáži, bankovaniu, reflexnej, športovej a rekondičnej masáži. V roku 2017 dokončil štúdijný program tradičnej čínskej medicíny.

Prečo to všetko študoval? Aby Vám dnes mohol pomôcť zbaviť sa ťažkostí, uľaviť Vám od bolesti,...

Masáže s Ľubošom


Objednajte sa na 0903 264 520