Objednávky: 0940 62 62 62
Práca, to je únava
masáž, to je úľava

Sme tu pre Vás! :)

Túžite sa zrelaxovať, hľadáte možnosti regenerácie vlastného tela, či spôsob ako sa zbaviť bolestí?
Sme tu pre Vás!

 

Masér Juraj:

j 

 

Masírovať som sa učil v Thajsku, v meste Chiang Mai, v škole Sabai De Ka. Spravil som si 10 certifikátov a vrátil som sa na Slovensko. Tu som absolvoval mnohé ďalšie školenia, vďaka ktorým som držiteľom ďalších 10-tich certifikátov. Postupne sa vzdelávam a špecializujem podľa potrieb mojich klientov / klientiek.

Občas dostávam otázku, či ma masírovanie baví. Jasné, že áno! Odjakživa ma bavilo „mačkať“ ľuďom trapézy, no a dnes, keď už viem, čo a ako treba robiť na profesionálnej úrovni, moje nadšenie pre remeslo sa ešte stupňuje. V neposlednom rade, keď mi spokojná klientka povie „potom, ako ste mi urobili tie mäkké techniky, mi na tri týždne prestali tŕpnuť ruky“, je to nesmierne povzbudenie do ďalšej práce a štúdia.

Všetkým klientom srdečne Ďakujem za prejavenú dôveru!

S priateľským pozdravom:
Juraj

 

 

Thajský masér Nakornpong:

pong web pic


Dámy a páni,

už čoskoro si budete môcť vychutnať originálne thajské masáže len pár metrov od svojho domu. :) skvelý a skúsený masér z Thajska, pán Nakornpong, tu bude pre Vás od stredy do nedele.

 

 

Fyzioterapeutka Nina:

Odborné vzdelanie z Inštitútu Fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave, prax z mnohých nemocníc a ľudský prístup robia z našej fyzioterapeutky Niny Vašu nádej na zlepšenie zdravotného stavu, nádej na zmiernenie, či až úplné odstránenie Vašich ťažkostí.

 „Môj prvý kontakt s fyzioterapiou nastal v období približne šestnásteho roku života, po operácií kolena. V tom období som ani len netušila čomu všetkému sa fyzioterapia venuje a v čom vlastne spočíva samotná náplň tejto profesie. Ako som po operácií pravidelne chodievala na rehabilitáciu, na vlastnej koži som zažila, ako sa ľudské telo samotné dokáže liečiť pod vedením fyzioterapeuta. Keďže ma počas strednej školy bavila zo všetkého najviac biológia a prírodné vedy, môj záujem o tento pracovný smer nikoho z mojich blízkych neprekvapil. Teraz, keď sa na to spätne pozerám, tak som veľmi rada, že som sa zoznámila s touto prácou zrovna v období strednej školy, keď som mala prvú možnosť rozhodnúť o ďalšej ceste môjho života. Keď prišiel ten čas rozhodnúť sa pre ďalšie štúdium, nebola to pre mňa žiadna dilema. Vedela som presne čo chcem študovať.

Na vysokej škole som počas praxe pracovala s pacientmi so širokým spektrom ochorení. Ak by som si musela vybrať čo je to, čo ma na tejto práci baví najviac, tak je to možnosť pomáhať ľuďom a fakt že každý človek je iný a teda vždy je dôležité zvoliť individuálny prístup pri každom klientovi. O to je moja práca zaujímavejšia a teším sa, že ma zakaždým čaká taká malá výzva. Fascinuje ma ako pracuje ľudské telo a aké zázraky dokáže. Preto viem, že vždy sa nájdu nové medicínske objavy a metodiky ktoré dokážu zlepšiť kvalitu ľudského života a preto mám motiváciu sa zdokonaľovať a vzdelávať aj naďalej.“

 

Objednajte sa na 0940 62 62 62

 

späť na hlavné menu